AHEF1000
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AHEF1000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AHEF1000
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL
Ngā Rauemi: 1.AHEF1000.pdf2.AHEF1000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AHEF1000
Tau Wae AHEF1000 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 32V 10A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 73593 pcs Pepa Raraunga 1.AHEF1000.pdf2.AHEF1000.pdf
Momotuhi - Max 32V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 15s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.925" L x 0.157" W (23.50mm x 4.00mm) Raupapa PolySwitch®, AHEF
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 6 mOhms
Ratonga AEC-Q200 Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa AHEF1000HF
RF3360-000
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.400" (10.15mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 1.098" (27.90mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 32V 10A Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 20A Anei - Max 100A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 10A Whakaaetanga -