AC120LTR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
AC120LTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AC120LTR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua GDT 120V 5KA THROUGH HOLE
Ngā Rauemi: AC120LTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AC120LTR
Tau Wae AC120LTR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga GDT 120V 5KA THROUGH HOLE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78689 pcs Pepa Raraunga AC120LTR.pdf
Momotuhi - DC Korero Rawa (Ingoa) 120V Te manawanui -
Raupapa AC Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Axial Cylinder Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Whakaaetanga Whakamutunga (8 / 20m) 5000A (5kA) Kati poto No
Whakaahuatanga Taipitopito Gas Discharge Tube 120V 5000A (5kA) 2 Pole Through Hole