A1220UC4TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A1220UC4TP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SIDACTOR 4CH 100/180V 400A MS013
Ngā Rauemi: A1220UC4TP.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A1220UC4TP
Tau Wae A1220UC4TP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SIDACTOR 4CH 100/180V 400A MS013 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5103 pcs Pepa Raraunga A1220UC4TP.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 100V, 180V
Tuhinga o mua - Breakover 130V, 220V Raupapa SIDACtor®
Packaging Tube Paa / Case 6-SMD, Gull Wing
Tuhinga o mua 4 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 120mA Te kaha 35pF, 55pF, 110pF