8NLE2200E
Hua Hua
Tau Wae: 8NLE2200E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 200A 8.25KVAC
Ngā Rauemi: 8NLE2200E.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 94 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8NLE2200E
Tau Wae 8NLE2200E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 200A 8.25KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 94 pcs Pepa Raraunga 8NLE2200E.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 8.25kV Rahi / Rahi 17.875" L x 3.000" W x 6.380" H (454.03mm x 76.20mm x 162.05mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 200A