65E2C38.0
Hua Hua
Tau Wae: 65E2C38.0
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 65A 38KVAC
Ngā Rauemi: 65E2C38.0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 73 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 73 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 65E2C38.0
Tau Wae 65E2C38.0 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 65A 38KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 73 pcs Pepa Raraunga 65E2C38.0.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 38kV Rahi / Rahi 30.875" L x 3.000" W x 6.380" H (784.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 65A