65036R2IB5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 65036R2IB5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 65036R2IB5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 43 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 65036R2IB5.5
Tau Wae 65036R2IB5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43 pcs Pepa Raraunga 65036R2IB5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 650A
Katoa R Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN TB RCPT 810POS 6ROW R/A T/H
I roto i te taonga: 5494 pcs
Tikiake: 650363-2.pdf
RFQ
65036R2C5.5
65036R2C5.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 650A 5.5KVAC
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake: 65036R2C5.5.pdf
RFQ
65039-001LF
65039-001LF
Kaihanga: Amphenol FCI
Whakaahuatanga: CONN RECPT 36POS 2.54MM CRIMP
I roto i te taonga: 60300 pcs
Tikiake: 65039-001LF.pdf
Whakaahuatanga: CONN RCPT TWINBEAM+ 120POS R/A