600R150ZR
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
600R150ZR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 600R150ZR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL
Ngā Rauemi: 600R150ZR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 600R150ZR
Tau Wae 600R150ZR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 150MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135390 pcs Pepa Raraunga 600R150ZR.pdf
Momotuhi - Max 60V (600V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 4s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.354" L x 0.181" W (9.00mm x 4.60mm) Raupapa POLY-FUSE®, 600R
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 17 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 6 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 600R150ZR-ND
F5555TB
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (600V Int) 150mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 300mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 150mA Whakaaetanga cURus, TUV