60032R2C5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 60032R2C5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
Ngā Rauemi: 60032R2C5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 88 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 88 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 60032R2C5.5
Tau Wae 60032R2C5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 88 pcs Pepa Raraunga 60032R2C5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi 15.875" L x 3.000" W x 6.380" H (403.23mm x 76.20mm x 162.05mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 600A
Katoa R Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
600349
Kaihanga: Avery Dennison
Whakaahuatanga: RFID INLAY DRY UHF AD-380IL
I roto i te taonga: 441566 pcs
Tikiake: 600349.pdf
RFQ
600325
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: TURRET HEADGERMAN D.P.
I roto i te taonga: 713 pcs
Tikiake: 600325.pdf
RFQ
Kaihanga: Astro Tool Corp.
Whakaahuatanga: TURRET HEAD
I roto i te taonga: 537 pcs
Kaihanga: Avery Dennison
Whakaahuatanga: RFID INLAY PS WET UHF AD-232IL
I roto i te taonga: 437090 pcs
60032R2BI5.5
60032R2BI5.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC
I roto i te taonga: 51 pcs
Tikiake: 60032R2BI5.5.pdf
Whakaahuatanga: RFID INLAY DRY UHF AD-232IL
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: TOOLS
I roto i te taonga: 123 pcs
Tikiake:
60032R2B5.5
60032R2B5.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 600A 5.5KVAC CYL
I roto i te taonga: 46 pcs
Tikiake: 60032R2B5.5.pdf
Whakaahuatanga: RFID INLAY DRY UHF AD-227M5
Whakaahuatanga: TURRET HEAD
I roto i te taonga: 568 pcs
Whakaahuatanga: RFID INLAY PS WET UHF AD-380IL
60032R3C5.5
60032R3C5.5
I roto i te taonga: 68 pcs
Tikiake: 60032R3C5.5.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel