5KP75A-HRA
5KP75A-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75VWM 121VC AXIAL
I roto i te taonga: 6368 pcs
Tikiake: 5KP75A-HRA.pdf
RFQ
5KP75A-TP
5KP75A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V R-6
I roto i te taonga: 71257 pcs
Tikiake: 5KP75A-TP.pdf
RFQ
5KP75C
5KP75C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 127.05V P600
Tikiake: 5KP75C.pdf
5KP75A-E3/54
5KP75A-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 121V P600