5KP60A-HRA
5KP60A-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60VWM 96.8VC AXIAL
I roto i te taonga: 7523 pcs
Tikiake: 5KP60A-HRA.pdf
RFQ
5KP60AE3/TR13
5KP60AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 97V P600
I roto i te taonga: 58291 pcs
Tikiake: 5KP60AE3/TR13.pdf
RFQ
5KP60AHE3/73
5KP60AHE3/73
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: 5KP60AHE3/73.pdf
5KP60A
5KP60A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V P600
Tikiake: 5KP60A.pdf
5KP60AHE3/54
5KP60AHE3/54
Tikiake: 5KP60AHE3/54.pdf
5KP60C
5KP60C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 101.64V P600
Tikiake: 5KP60C.pdf
5KP60A-TP
5KP60A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 60V 96.8V R-6