5KP220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP220CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP220CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 371.1V P600
Ngā Rauemi: 5KP220CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP220CA
Tau Wae 5KP220CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 371.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40179 pcs Pepa Raraunga 5KP220CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 371.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 244V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP220CA-ND
5KP220CALFTR
5KP220CATR
5KP220CATR-ND
F3396TR
F3396TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.7A Capacitance @ Frequency -