5KP210CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP210CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP210CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 210V 349.5V P600
Ngā Rauemi: 5KP210CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP210CA
Tau Wae 5KP210CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 210V 349.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36876 pcs Pepa Raraunga 5KP210CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 210V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 349.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 233V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP210CA-ND
5KP210CALFTR
5KP210CATR
5KP210CATR-ND
F3394TR
F3394TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP210CA-B
5KP210CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 210V 349.5V P600