5KP190CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP190CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP190CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 190V 310V P600
Ngā Rauemi: 5KP190CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP190CA
Tau Wae 5KP190CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 190V 310V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38377 pcs Pepa Raraunga 5KP190CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 190V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 310V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 211V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP190CA-ND
5KP190CALFTR
5KP190CATR
5KP190CATR-ND
F3390TR
F3390TR-ND
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP20
5KP20
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V P600
I roto i te taonga: 68853 pcs
Tikiake: 5KP20.pdf
RFQ
5KP190CA-HR
5KP190CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190VWM 310VC AXIAL
I roto i te taonga: 6420 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP190A-HRA
5KP190A-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Tikiake: 5KP190A-HRA.pdf
5KP190A-TP
5KP190A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190V 310V R-6
Tikiake: 5KP190A-TP.pdf
5KP190CA-TP
5KP190CA-TP
Tikiake: 5KP190CA-TP.pdf
5KP190A-HR
5KP190A-HR
Tikiake:
5KP190CA-B
5KP190CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190V 310V P600
5KP190CA-HRA
5KP190CA-HRA
Tikiake: 5KP190CA-HRA.pdf
5KP190A-G
5KP190A-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190V 307.8V R-6
Tikiake: 5KP190A-G.pdf
5KP190C
5KP190C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190V 325.5V P600
Tikiake: 5KP190C.pdf
5KP190CA-G
5KP190CA-G
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: 5KP190CA-G.pdf
5KP190C-B
5KP190C-B
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel