5KP18A-HRA
5KP18A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 29.2V P600
I roto i te taonga: 7477 pcs
Tikiake: 5KP18A-HRA.pdf
RFQ
5KP18AE3/TR13
5KP18AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
I roto i te taonga: 50677 pcs
Tikiake: 5KP18AE3/TR13.pdf
RFQ
5KP18A-G
5KP18A-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 29.2V R-6
Tikiake: 5KP18A-G.pdf
5KP18A
5KP18A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 5KP18A.pdf
5KP18A-E3/54
5KP18A-E3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: 5KP18A-E3/54.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel