5KP150CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP150CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP150CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150V 243V P600
Ngā Rauemi: 5KP150CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP150CA
Tau Wae 5KP150CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 150V 243V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40842 pcs Pepa Raraunga 5KP150CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP150CA-ND
5KP150CALF
5KP150CALF-ND
5KP150CALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP150CA-TP
5KP150CA-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V R-6
I roto i te taonga: 63744 pcs
Tikiake: 5KP150CA-TP.pdf
RFQ
5KP150CAE3/TR13
5KP150CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V P600
I roto i te taonga: 58547 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP150C
5KP150C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 255.15V P600
Tikiake: 5KP150C.pdf
5KP150CA-HR
5KP150CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150VWM 243VC AXIAL
Tikiake:
5KP150CA-B
5KP150CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse