5KP130CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP130CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP130CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V P600
Ngā Rauemi: 5KP130CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP130CA
Tau Wae 5KP130CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41166 pcs Pepa Raraunga 5KP130CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP130CA-ND
5KP130CALF
5KP130CALF-ND
5KP130CALFTR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 24.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP130AHE3/54
5KP130AHE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V P600
I roto i te taonga: 63083 pcs
Tikiake: 5KP130AHE3/54.pdf
RFQ
5KP130CA-G
5KP130CA-G
Kaihanga: Comchip Technology
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V R-6
I roto i te taonga: 86499 pcs
Tikiake: 5KP130CA-G.pdf
RFQ
5KP130C
5KP130C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 219.45V P600
Tikiake: 5KP130C.pdf
5KP130C-B
5KP130C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake:
5KP130CAE3/TR13
5KP130CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake:
5KP130A-TP
5KP130A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Tikiake: 5KP130A-TP.pdf
5KP130CA-TP
5KP130CA-TP
Tikiake: 5KP130CA-TP.pdf
5KP130AHE3/73
5KP130AHE3/73
Tikiake: 5KP130AHE3/73.pdf
5KP130CA-HR
5KP130CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130VWM 209VC AXIAL
5KP130CA-HRA
5KP130CA-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Tikiake: 5KP130CA-HRA.pdf
5KP130CA-B
5KP130CA-B
5KP130AE3/TR13
5KP130AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel