5KP100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5KP100CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5KP100CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V P600
Ngā Rauemi: 5KP100CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5KP100CA
Tau Wae 5KP100CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 30402 pcs Pepa Raraunga 5KP100CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 110V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 5KP100CALFCT Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5KP100A-TP
5KP100A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V R-6
I roto i te taonga: 83145 pcs
Tikiake: 5KP100A-TP.pdf
RFQ
5KP100CA-B
5KP100CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V P600
I roto i te taonga: 32382 pcs
Tikiake:
RFQ
5KP100AHE3/54
5KP100AHE3/54
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Tikiake: 5KP100AHE3/54.pdf
5KP100CA-HRA
5KP100CA-HRA
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100VWM 162VC AXIAL
Tikiake: 5KP100CA-HRA.pdf
5KP100C
5KP100C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 170.1V P600
Tikiake: 5KP100C.pdf
5KP100CA-TP
5KP100CA-TP
Tikiake: 5KP100CA-TP.pdf
5KP100C-B
5KP100C-B
Tikiake:
5KP100CA-HR
5KP100CA-HR
Kaihanga: Littelfuse Inc.
5KP100CAE3/TR13
5KP100CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 5KP100CAE3/TR13.pdf
5KP100AHE3/73
5KP100AHE3/73
Tikiake: 5KP100AHE3/73.pdf
5KP100CA-G
5KP100CA-G
Kaihanga: Comchip Technology
Tikiake: 5KP100CA-G.pdf
5KP100AE3/TR13
5KP100AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 5KP100AE3/TR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel