55030R2IB5.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 55030R2IB5.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
Ngā Rauemi: 55030R2IB5.5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 43 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 43 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 55030R2IB5.5
Tau Wae 55030R2IB5.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 43 pcs Pepa Raraunga 55030R2IB5.5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 5.5kV Rahi / Rahi -
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
Tae Mahi - Momo Tae Bolt Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 550A
Katoa R Te whakakore i te kaha Capacity @ Rated Voltage 80kA
Whakaaetanga - Nga tono Motor Protection
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
55030R2C5.5
55030R2C5.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC
I roto i te taonga: 91 pcs
Tikiake: 55030R2C5.5.pdf
RFQ
5503105003F
5503105003F
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED CBI 5MM YLW/GRN TRI BLOCK
I roto i te taonga: 28096 pcs
Tikiake: 5503105003F.pdf
RFQ
Kaihanga: Dialight
Whakaahuatanga: LED CBI 5MM RED/GRN BICOLOR
I roto i te taonga: 81805 pcs
Tikiake: 5503012F.pdf
55030R2BI5.5
55030R2BI5.5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: FUSE CARTRIDGE 550A 5.5KVAC CYL
I roto i te taonga: 54 pcs
Tikiake: 55030R2BI5.5.pdf
Whakaahuatanga: LED CBI 5MM YLW/GRN QUAD BLOCK
Whakaahuatanga: LED CBI 5MM YLW/GREEN VERT QUAD
55030R3C5.5
55030R3C5.5
I roto i te taonga: 62 pcs
Tikiake: 55030R3C5.5.pdf
Whakaahuatanga: LED CBI 5MM YLW/GRN VERT SGL
Kaihanga: Sumida Corporation
Whakaahuatanga: FIXED IND 1UH 230MA 2.7 OHM