5.0SMDJ30CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ30CAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ30CAS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua DO-214 LF SINGLE CHIP-182*156MIL
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ30CAS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ30CAS
Tau Wae 5.0SMDJ30CAS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga DO-214 LF SINGLE CHIP-182*156MIL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 86025 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ30CAS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 30V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 48.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 33.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa 5.0SMDJ-S
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103.3A Capacitance @ Frequency -