5.0SMDJ26CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ26CAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ26CAS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 26V 5%BI DO-214AB TR13 R
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ26CAS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ26CAS
Tau Wae 5.0SMDJ26CAS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 26V 5%BI DO-214AB TR13 R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 76840 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ26CAS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa 5.0SMDJ-S
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 118.8A Capacitance @ Frequency -