5.0SMDJ26AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ26AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ26AS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 26V 5%UNI DO-214AB TR13
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ26AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ26AS
Tau Wae 5.0SMDJ26AS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 26V 5%UNI DO-214AB TR13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 78903 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ26AS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 26V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 42.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 28.9V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa 5.0SMDJ-S Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 118.8A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5.0SMDJ26A-Q
5.0SMDJ26A-Q
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: DIO TVS VWM 26V 5KW UNIDIR SMC A
I roto i te taonga: 55936 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ26A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ26CA
5.0SMDJ26CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26V 42.1V DO214AB
I roto i te taonga: 84963 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ26CA.pdf
RFQ
5.0SMDJ26A
5.0SMDJ26A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 5.0SMDJ26A.pdf
5.0SMDJ26CA-H
5.0SMDJ26CA-H
Tikiake: 5.0SMDJ26CA-H.pdf
5.0SMDJ26A M6G
5.0SMDJ26A M6G
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)