5.0SMDJ22AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ22AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ22AS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 22V 5%UNI DO-214AB TR13
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ22AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ22AS
Tau Wae 5.0SMDJ22AS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 22V 5%UNI DO-214AB TR13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75158 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ22AS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa 5.0SMDJ-S Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 140.8A