5.0SMDJ14CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ14CAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ14CAS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 14V 5%BI DO-214AB TR13 R
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ14CAS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ14CAS
Tau Wae 5.0SMDJ14CAS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 14V 5%BI DO-214AB TR13 R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 75631 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ14CAS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 14V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 23.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 15.6V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa 5.0SMDJ-S
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 215.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5.0SMDJ150A
5.0SMDJ150A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 243V DO214AB
I roto i te taonga: 60421 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ150A.pdf
RFQ
5.0SMDJ150CA-T7
5.0SMDJ150CA-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 49510 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ150CA-T7.pdf
RFQ
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 5.0SMDJ150A.pdf
5.0SMDJ14CA
5.0SMDJ14CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB