5.0SMDJ13CAS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ13CAS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ13CAS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 13V 5%BI DO-214AB TR13 R
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ13CAS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ13CAS
Tau Wae 5.0SMDJ13CAS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 13V 5%BI DO-214AB TR13 R Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 73058 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ13CAS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa 5.0SMDJ-S
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Paa / Case DO-214AB, SMC Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5.0SMDJ14A-T7
5.0SMDJ14A-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 14V 23.2V DO214AB
I roto i te taonga: 85717 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ14A-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ13CA
5.0SMDJ13CA
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB