5.0SMDJ13AS
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
5.0SMDJ13AS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5.0SMDJ13AS
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS 5KW 13V 5%UNI DO-214AB TR13
Ngā Rauemi: 5.0SMDJ13AS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5.0SMDJ13AS
Tau Wae 5.0SMDJ13AS Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS 5KW 13V 5%UNI DO-214AB TR13 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 97519 pcs Pepa Raraunga 5.0SMDJ13AS.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 13V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ)
Raupapa 5.0SMDJ-S Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 5000W (5kW) Paa / Case DO-214AB, SMC
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 232.6A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5.0SMDJ13CA-T7
5.0SMDJ13CA-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V DO214AB
I roto i te taonga: 74287 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ13CA-T7.pdf
RFQ
5.0SMDJ13A-Q
5.0SMDJ13A-Q
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: DIO TVS VWM 13V 5KW UNIDIR SMC A
I roto i te taonga: 60080 pcs
Tikiake: 5.0SMDJ13A-Q.pdf
RFQ
5.0SMDJ13A
5.0SMDJ13A
Kaihanga: Bourns, Inc.
Tikiake: 5.0SMDJ13A.pdf
5.0SMDJ130CA-T7
5.0SMDJ130CA-T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V DO214AB
Tikiake: 5.0SMDJ130CA-T7.pdf
5.0SMDJ13CA
5.0SMDJ13CA