40E1C2.75
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 40E1C2.75
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 40A 2.75KVAC
Ngā Rauemi: 40E1C2.75.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 190 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 190 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 40E1C2.75
Tau Wae 40E1C2.75 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 40A 2.75KVAC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 190 pcs Pepa Raraunga 40E1C2.75.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 2.75kV Rahi / Rahi 3.000" Dia x 10.875" L (76.20mm x 276.23mm)
Raupapa POWR-GARD® Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga Indicating Whakatauranga onamata 40A