3KP220CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP220CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP220CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 220V 371.1V P600
Ngā Rauemi: 3KP220CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP220CA
Tau Wae 3KP220CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 220V 371.1V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5528 pcs Pepa Raraunga 3KP220CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 220V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 371.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 244V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa 3KP220CA-ND
3KP220CATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.1A
Capacitance @ Frequency - Mahinga Korero 1
Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
3KP220A-B
3KP220A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 371.1V P600
I roto i te taonga: 4169 pcs
Tikiake: 3KP220A-B.pdf
RFQ
3KP220A
3KP220A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4643 pcs
Tikiake: 3KP220A.pdf
RFQ
3KP220
3KP220
Whakaahuatanga: TVS DIODE 220V 389.66V P600
Tikiake: 3KP220.pdf
3KP220CA-B
3KP220CA-B
Tikiake: 3KP220CA-B.pdf
3KP22C
3KP22C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 37.28V P600
Tikiake: 3KP22C.pdf
3KP22A-B
3KP22A-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 22V 35.5V P600
Tikiake: 3KP22A-B.pdf
3KP22A
3KP22A
Tikiake: 3KP22A.pdf
3KP22C-B
3KP22C-B
Tikiake: 3KP22C-B.pdf
3KP220-B
3KP220-B
Tikiake: 3KP220-B.pdf
3KP220C
3KP220C
Tikiake: 3KP220C.pdf
3KP220C-B
3KP220C-B