3KP210CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP210CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP210CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 210V 349.5V P600
Ngā Rauemi: 3KP210CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP210CA
Tau Wae 3KP210CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 210V 349.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4133 pcs Pepa Raraunga 3KP210CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 210V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 349.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 233V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.6A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP210C
3KP210C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 210V 366.98V P600