3KP200CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP200CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP200CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 200V 329.2V P600
Ngā Rauemi: 3KP200CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP200CA
Tau Wae 3KP200CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 200V 329.2V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4380 pcs Pepa Raraunga 3KP200CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 200V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 329.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 222V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.1A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP20A-B
3KP20A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V P600
I roto i te taonga: 5404 pcs
Tikiake: 3KP20A-B.pdf
RFQ
3KP200A
3KP200A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 329.2V P600
I roto i te taonga: 5862 pcs
Tikiake: 3KP200A.pdf
RFQ
3KP200
3KP200
Whakaahuatanga: TVS DIODE 200V 345.66V P600
Tikiake: 3KP200.pdf
3KP20C-B
3KP20C-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V P600
Tikiake: 3KP20C-B.pdf
3KP200C-B
3KP200C-B
Tikiake: 3KP200C-B.pdf
3KP20A
3KP20A
Tikiake: 3KP20A.pdf
3KP20C
3KP20C
Tikiake: 3KP20C.pdf
3KP20A-TP
3KP20A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 32.4V R-6
Tikiake: 3KP20A-TP.pdf
3KP200C
3KP200C
Tikiake: 3KP200C.pdf
3KP200A-B
3KP200A-B
Tikiake: 3KP200A-B.pdf
3KP200-B
3KP200-B
Tikiake: 3KP200-B.pdf
3KP200CA-B
3KP200CA-B
Tikiake: 3KP200CA-B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel