3KP190CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP190CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP190CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 190V 310V P600
Ngā Rauemi: 3KP190CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP190CA
Tau Wae 3KP190CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 190V 310V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5341 pcs Pepa Raraunga 3KP190CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 190V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 310V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 211V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.7A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP20-B
3KP20-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 20V 34.02V P600
I roto i te taonga: 5367 pcs
Tikiake: 3KP20-B.pdf
RFQ
3KP190-B
3KP190-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 190V 325.5V P600
I roto i te taonga: 5341 pcs
Tikiake: 3KP190-B.pdf
RFQ
3KP20
3KP20