3KP180CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP180CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP180CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 180V 289V P600
Ngā Rauemi: 3KP180CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP180CA
Tau Wae 3KP180CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 180V 289V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4435 pcs Pepa Raraunga 3KP180CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 180V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 289V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 200V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP180A
3KP180A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 289V P600
I roto i te taonga: 5906 pcs
Tikiake: 3KP180A.pdf
RFQ
3KP180
3KP180
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 303.45V P600
I roto i te taonga: 5762 pcs
Tikiake: 3KP180.pdf
RFQ
3KP18C
3KP18C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 30.66V P600
Tikiake: 3KP18C.pdf
3KP180CA-B
3KP180CA-B
Tikiake: 3KP180CA-B.pdf
3KP180A-B
3KP180A-B
Tikiake: 3KP180A-B.pdf
3KP18C-B
3KP18C-B
Tikiake: 3KP18C-B.pdf
3KP180C
3KP180C
Tikiake: 3KP180C.pdf
3KP180C-B
3KP180C-B
Tikiake: 3KP180C-B.pdf
3KP18A
3KP18A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18V 29.2V P600