3KP170CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP170CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP170CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 170V 275V P600
Ngā Rauemi: 3KP170CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP170CA
Tau Wae 3KP170CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 170V 275V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5233 pcs Pepa Raraunga 3KP170CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 170V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 275V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 189V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.9A Capacitance @ Frequency -