3KP150CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP150CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP150CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 150V 243V P600
Ngā Rauemi: 3KP150CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP150CA
Tau Wae 3KP150CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 150V 243V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5120 pcs Pepa Raraunga 3KP150CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 150V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 243V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 167V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.3A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP15A-B
3KP15A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 24.4V P600
I roto i te taonga: 5839 pcs
Tikiake: 3KP15A-B.pdf
RFQ
3KP150-B
3KP150-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 150V 255.15V P600
I roto i te taonga: 4442 pcs
Tikiake: 3KP150-B.pdf
RFQ
3KP150C
3KP150C
Tikiake: 3KP150C.pdf
3KP150
3KP150
Tikiake: 3KP150.pdf
3KP15C
3KP15C
Whakaahuatanga: TVS DIODE 15V 25.62V P600
Tikiake: 3KP15C.pdf
3KP15A
3KP15A