3KP130CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP130CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP130CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 130V 209V P600
Ngā Rauemi: 3KP130CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP130CA
Tau Wae 3KP130CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 130V 209V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3995 pcs Pepa Raraunga 3KP130CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 130V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 209V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 144V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.4A Capacitance @ Frequency -
Ngā Hua e hāngai ana
3KP13CA
3KP13CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 21.5V P600
I roto i te taonga: 5724 pcs
Tikiake: 3KP13CA.pdf
RFQ
3KP13C
3KP13C
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13V 22.58V P600
I roto i te taonga: 4158 pcs
Tikiake: 3KP13C.pdf
RFQ
3KP130A
3KP130A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 130V 209V P600
Tikiake: 3KP130A.pdf
3KP13A
3KP13A
Tikiake: 3KP13A.pdf
3KP130CA-B
3KP130CA-B