3KP100CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
3KP100CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 3KP100CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 100V 162V P600
Ngā Rauemi: 3KP100CA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3KP100CA
Tau Wae 3KP100CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 100V 162V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5794 pcs Pepa Raraunga 3KP100CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 100V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 162V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 111V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa 3KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 18.5A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3KP100A
3KP100A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 162V P600
I roto i te taonga: 5269 pcs
Tikiake: 3KP100A.pdf
RFQ
3KP100C-B
3KP100C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 100V 170.1V P600
I roto i te taonga: 4784 pcs
Tikiake: 3KP100C-B.pdf
RFQ
3KP10A
3KP10A
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10V 17V P600
Tikiake: 3KP10A.pdf
3KP100CA-B
3KP100CA-B
Tikiake: 3KP100CA-B.pdf
3KP100
3KP100