3298225.Z
Hua Hua
Tau Wae: 3298225.Z
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE AUTO 225A 32VDC MODULE
Ngā Rauemi: 1.3298225.Z.pdf2.3298225.Z.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 3298225.Z
Tau Wae 3298225.Z Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE AUTO 225A 32VDC MODULE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15254 pcs Pepa Raraunga 1.3298225.Z.pdf2.3298225.Z.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 32V Rahi / Rahi 1.185" L x 1.047" W x 0.634" H (30.10mm x 26.60mm x 16.10mm)
Raupapa ZCASE Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 3298225.ZLF
3298225.ZLF-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Bolt Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 95000 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Momo Automotive
DC Resistance 0.175 Ohms Whakatauranga onamata 225A