30KPA96A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA96A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA96A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 96V 156V P600
Ngā Rauemi: 30KPA96A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA96A
Tau Wae 30KPA96A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 96V 156V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6892 pcs Pepa Raraunga 30KPA96A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 96V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 156V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 107.2V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 194.2A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA96-B
30KPA96-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V 163.8V P600
I roto i te taonga: 6669 pcs
Tikiake: 30KPA96-B.pdf
RFQ
30KPA90CAE3/TR13
30KPA90CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146.4V P600
I roto i te taonga: 5085 pcs
Tikiake: 30KPA90CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA96A-HR
30KPA96A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 96V 156V P600
Tikiake: 30KPA96A-HR.pdf
30KPA96AE3/TR13
30KPA96AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA96AE3/TR13.pdf
30KPA96A-HRA
30KPA96A-HRA
Tikiake: 30KPA96A-HRA.pdf
30KPA90E3/TR13
30KPA90E3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V P600
Tikiake: 30KPA90E3/TR13.pdf
30KPA96
30KPA96