30KPA90A-HR
30KPA90A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 90V 146.4V P600
I roto i te taonga: 3756 pcs
Tikiake:
RFQ
30KPA84CE3/TR13
30KPA84CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 84V P600
I roto i te taonga: 4775 pcs
Tikiake: 30KPA84CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA90A
30KPA90A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA90A.pdf
30KPA90A-B
30KPA90A-B
Tikiake: 30KPA90A-B.pdf
30KPA90A-HRA
30KPA90A-HRA
Tikiake: 30KPA90A-HRA.pdf
30KPA90AE3/TR13
30KPA90AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi