30KPA75AE3/TR13
30KPA75AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 75V 119.4V P600
I roto i te taonga: 5641 pcs
Tikiake: 30KPA75AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA72CA-B
30KPA72CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 72V 114V P600
I roto i te taonga: 5994 pcs
Tikiake: 30KPA72CA-B.pdf
RFQ
30KPA75A-HRA
30KPA75A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse