30KPA70AE3/TR13
30KPA70AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 109V P600
I roto i te taonga: 4864 pcs
Tikiake: 30KPA70AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA66E3/TR13
30KPA66E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 66V P600
I roto i te taonga: 5580 pcs
Tikiake: 30KPA66E3/TR13.pdf
RFQ
30KPA66CE3/TR13
30KPA66CE3/TR13
Tikiake: 30KPA66CE3/TR13.pdf
30KPA70A-B
30KPA70A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA70A-B.pdf
30KPA66CAE3/TR13
30KPA66CAE3/TR13
Whakaahuatanga: TVS DIODE 66V 107V P600
Tikiake: 30KPA66CAE3/TR13.pdf
30KPA66CA-B
30KPA66CA-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA66CA-B.pdf
30KPA70A-HRA
30KPA70A-HRA
Tikiake: 30KPA70A-HRA.pdf
30KPA70A
30KPA70A
Tikiake: 30KPA70A.pdf
30KPA66CA-HRA
30KPA66CA-HRA
Tikiake: 30KPA66CA-HRA.pdf
30KPA66CA-HR
30KPA66CA-HR
Tikiake: 30KPA66CA-HR.pdf
30KPA70A-HR
30KPA70A-HR
Tikiake:
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel