30KPA66A
30KPA66A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 66V 107V P600
I roto i te taonga: 6577 pcs
Tikiake: 30KPA66A.pdf
RFQ
30KPA64CAE3/TR13
30KPA64CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 64V 104V P600
I roto i te taonga: 5811 pcs
Tikiake: 30KPA64CAE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA66A-HRA
30KPA66A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA66A-HRA.pdf
30KPA66AE3/TR13
30KPA66AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi