30KPA54A-HR
30KPA54A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 91.4V P600
I roto i te taonga: 4314 pcs
Tikiake: 30KPA54A-HR.pdf
RFQ
30KPA54A-HRA
30KPA54A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 3656 pcs
Tikiake: 30KPA54A-HRA.pdf
RFQ
30KPA54A
30KPA54A
Tikiake: 30KPA54A.pdf
30KPA54-B
30KPA54-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 54V 95.97V P600
Tikiake: 30KPA54-B.pdf
30KPA54A-B
30KPA54A-B