30KPA51A-HR
30KPA51A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 51V 86.4V P600
I roto i te taonga: 3609 pcs
Tikiake: 30KPA51A-HR.pdf
RFQ
30KPA48CA-HRA
30KPA48CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 81.6V P600
I roto i te taonga: 4209 pcs
Tikiake: 30KPA48CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA51A-HRA
30KPA51A-HRA