30KPA48AE3/TR13
30KPA48AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 48V 81.6V P600
I roto i te taonga: 5988 pcs
Tikiake: 30KPA48AE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA48A-HRA
30KPA48A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4365 pcs
Tikiake: 30KPA48A-HRA.pdf
RFQ
30KPA48A-HR
30KPA48A-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA48A-HR.pdf
30KPA45CA-HR
30KPA45CA-HR
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V 77.4V P600
Tikiake: 30KPA45CA-HR.pdf
30KPA48A-B
30KPA48A-B
Tikiake: 30KPA48A-B.pdf
30KPA45CA-B
30KPA45CA-B
Tikiake: 30KPA45CA-B.pdf
30KPA45CE3/TR13
30KPA45CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 45V P600
Tikiake: 30KPA45CE3/TR13.pdf
30KPA48A
30KPA48A
Tikiake: 30KPA48A.pdf
30KPA45CAE3/TR13
30KPA45CAE3/TR13
Tikiake: 30KPA45CAE3/TR13.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel