30KPA43A-B
30KPA43A-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43V 73V P600
I roto i te taonga: 6655 pcs
Tikiake: 30KPA43A-B.pdf
RFQ
30KPA42CE3/TR13
30KPA42CE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 42V P600
I roto i te taonga: 5907 pcs
Tikiake: 30KPA42CE3/TR13.pdf
RFQ
30KPA43A-HRA
30KPA43A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: 30KPA43A-HRA.pdf
30KPA43A
30KPA43A
Tikiake: 30KPA43A.pdf
30KPA43A-HR
30KPA43A-HR
Tikiake: 30KPA43A-HR.pdf
30KPA42CA-B
30KPA42CA-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 42V 72V P600
Tikiake: 30KPA42CA-B.pdf
30KPA42CA-HRA
30KPA42CA-HRA
Tikiake: 30KPA42CA-HRA.pdf
30KPA43AE3/TR13
30KPA43AE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA43AE3/TR13.pdf
30KPA42CAE3/TR13
30KPA42CAE3/TR13