30KPA28A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
30KPA28A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 30KPA28A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 28V 50V P600
Ngā Rauemi: 30KPA28A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 30KPA28A
Tau Wae 30KPA28A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 28V 50V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6733 pcs Pepa Raraunga 30KPA28A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 28V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 50V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 31.28V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato P600
Raupapa 30KPA Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 30000W (30kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case P600, Axial Ētahi Ingoa 30KPA28A-ND
30KPA28ATR
Tae Mahi -55°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 606A
Capacitance @ Frequency - Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
30KPA288CA-HR
30KPA288CA-HR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 288V 469.9V P600
I roto i te taonga: 4116 pcs
Tikiake: 30KPA288CA-HR.pdf
RFQ
30KPA288CA-HRA
30KPA288CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 3894 pcs
Tikiake: 30KPA288CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA28A-HR
30KPA28A-HR
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 50V P600