30KPA288CA
30KPA288CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 288V 469.9V P600
I roto i te taonga: 5161 pcs
Tikiake: 30KPA288CA.pdf
RFQ
30KPA288C-B
30KPA288C-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 288V 493.4V P600
I roto i te taonga: 4164 pcs
Tikiake: 30KPA288C-B.pdf
RFQ
30KPA288CAE3/TR13
30KPA288CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Tikiake: 30KPA288CAE3/TR13.pdf
30KPA288A-B
30KPA288A-B
Tikiake: 30KPA288A-B.pdf
30KPA288A-HR
30KPA288A-HR
Tikiake: 30KPA288A-HR.pdf
30KPA288CA-B
30KPA288CA-B
Tikiake: 30KPA288CA-B.pdf
30KPA288CA-HR
30KPA288CA-HR