30KPA280A
30KPA280A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 280V 464V P600
I roto i te taonga: 5739 pcs
Tikiake: 30KPA280A.pdf
RFQ
30KPA28
30KPA28
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28V 52.5V P600
I roto i te taonga: 7630 pcs
Tikiake: 30KPA28.pdf
RFQ
30KPA270E3/TR13
30KPA270E3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 270V P600
Tikiake: 30KPA270E3/TR13.pdf
30KPA280A-HR
30KPA280A-HR
Tikiake: 30KPA280A-HR.pdf
30KPA270CAE3/TR13
30KPA270CAE3/TR13
Kaihanga: Microsemi
Whakaahuatanga: TVS DIODE 270V 436.2V P600
Tikiake: 30KPA270CAE3/TR13.pdf
30KPA280A-HRA
30KPA280A-HRA
Tikiake: 30KPA280A-HRA.pdf
30KPA280A-B
30KPA280A-B
Tikiake: 30KPA280A-B.pdf
30KPA280AE3/TR13
30KPA280AE3/TR13