30KPA260A-HRA
30KPA260A-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 416V P600
I roto i te taonga: 4054 pcs
Tikiake: 30KPA260A-HRA.pdf
RFQ
30KPA260-B
30KPA260-B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 260V 436.8V P600
I roto i te taonga: 6921 pcs
Tikiake: 30KPA260-B.pdf
RFQ
30KPA258CA-B
30KPA258CA-B
Whakaahuatanga: TVS DIODE 258V 416.4V P600
Tikiake: 30KPA258CA-B.pdf
30KPA260A-B
30KPA260A-B