30KPA198A
30KPA198A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 198V 319.8V P600
I roto i te taonga: 6695 pcs
Tikiake: 30KPA198A.pdf
RFQ
30KPA180CA-HRA
30KPA180CA-HRA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 180V 290.4V P600
I roto i te taonga: 4355 pcs
Tikiake: 30KPA180CA-HRA.pdf
RFQ
30KPA198A-HR
30KPA198A-HR
Tikiake: 30KPA198A-HR.pdf
30KPA198A-B
30KPA198A-B